BENIM MIRC SOHBET KOMUTLARı BAşLARKEN ÇALışMAK

Benim mirc sohbet komutları Başlarken Çalışmak

Benim mirc sohbet komutları Başlarken Çalışmak

Blog Article

c : Enerjik edilen timere girilen dakika aralığı ile timerin çkızılıştığı hengâm aralığı aynı değil ise;

/chanserv kaş #kanal leaveops on – off Kanalda hic op kalmadığı dönem son op çıkar çıkmaz chanserv kanalda duran birine op verir.

i : Belirttiğiniz nick ya da maskenin sizi bir kanala /invite nick #kanal komutuyla bir kanala çağrı etmesini engellersiniz.

IRC Sohbet sunucuları her nekadar ruz geçtikçe çogalıp basit bir hale gelsede yinede yeni başlayan ve uzun çağ kullanmayan kişilerde temelı komutlar unutuluyor ve hafızayı yine yolırlamak gerekir. IRC eşsiz bir servis seçenegi sunar sohbet kullanıcıları ve dizge adminlerine rüfeka. Pıtrak olarak sorulduğunu duymaktayız admin komutları yada oper komutları nedir sanarak, ve google’da baya bir antraktştırılan bir lügat arayışı olmaktadır.

Kol list ekleme ve görme sayesinde bir kişinin yetkisi ile farklı farklı yetkiler tesis etmek olanaklı. Örnek olarak Miğfer nickli bir kişinin ismi ile giriş yaptığınızda ast kısımdaki komutları kullanırsanız o grupa doğrusu aop grupa dahil edersiniz.

Bazı durumlarda sohbet odası ortamında online sohbet sitesi indir sıfır bir kullanıcıevet düşünce koymak isteyebiliriz. /ms send nick düşünceınız komutu yerinde olacaktır.

Bir dahaki sefere versiyon yaptığımda kullanılmak üzere aşamaı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Komut içerisinde taraf vadi sohbet sitesi kurma ücretsiz Kanal ve Nick belirtmelerini kendi kanalınız ve silmek istediğiniz rumuza bakılırsa bileğişçiliktiriniz.

Bu komutu yazdiğiniz hin soplarin hic bir takım özelliğini yazılı sohbet sitesi kullanamaz mesaLa: desc - entrymsg url ve Topickilidini acamaz bir nevi topic yalnızca founder acar yayımcı önce kanala topiclock on gerçekleştirmek lazim...

zaman tanılamayacaktır. Eğer 1 dk. süresince şifreyi akıllıca bir şekilde girmezse, o kişi Services tarafından Server' dan atılacaktır.

Şifresiz kullandığınız bir rumuzu sizden çıbankasının kullanmasını istemiyorsanız nickinizi şifrelemenizi öneririz. Nick şifrelemek bağırsakin adidaki komutu uygulamanız türk sohbet sitesi yeterlidir.

Saika dedi ki: 20 Mart 2016, 23:47 Google chrome ve mozilla firefox kadar tarayıcıların son sürümleri java eklentisini artık ikrar etmıyor bu tarayıcıların eskı sürümlerini kullanıvermek gerekiyor veya genel ağ expolerer tarayışını kullanman lüzumlu (((Javasız chat vya okey stlrıne girlmez)))

*Komutunu uyguladığınızda kanalınızda +qaohve kiplerine sahip olmayan hiçbir kullanıcı mevzuşamaz ama SU nickli kullanıcı hususşabilir.

/amsg : Bulunmuş olduğumuz tüm kanallara ova yazı şeklinde mesaj atmamızı sağlamlar. Kullanmaı /amsg iletiınız sohbet sitesinden para kazanma şeklindedir.

Report this page